Onwin Bonus ve Promosyonları

Onwin, 2019 yılından beri hizmet veren bir oyun sitesidir. Güncel adresi www.onwin.com olarak düzenlenen sitenin, güvenli olması yanında oyuncuları kendisine çeken birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında daha çok kazandırması için oyunculara sunulan promosyonlar gelmektedir.

Onwin Promosyonları ; promosyonları arasında en çok dikkat çekenlerden biri para yatırma ve para çekme işlemlerinin çok kısa sürede yapılmasıdır. 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti sunması da promosyonlar arasında yer alan ve çok dikkat çekenlerdendir. Para çekme işlemi için evrak ve belge istememesi de oyuncuların kazandıkları paraya kolayca ulaşabilmeleri için bir seçenek olarak görüldüğü için ilgi çekmektedir.

Onwin Bonusları; Onwin sitesi, oyuncuları daha çok kazanabilsin ve kazandıklarını katlayabilsin diye birçok farklı bonus özelliği sunmaktadır. Astropay para yöntemini kullanan oyunculara %7 bonus verilir. Poker bonusu olarak bilinen bonusta ise, poker oyuncularına %50 oranında bonus takdim edilmektedir.

Onwin İlk Yatırım Bonusu; Para yatırma işleminin ardından oyunculara yatırdıkları paranın 0 oranı bonus olarak hediye edilir. Bu bonusun adı da ilk yatırımdır. İlk defa yatırdığınız paranın0 oranını ücretsiz olarak kazanırsınız ve böylece yatırdığınız para ikiye katlanmış olur.

Onwin Üyelik bonusu; Üye olan herkes anında 20 TL bonus kazanır. Bu bonusu kazanmak için yapmanız gereken tek şey, siteye üye olmaktır. Üstelik siteye üye olmak tamamen ücretsizdir, tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak olarak belirlenmiştir.

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.